O mně

Mé jméno je Kateřina Jašková, je mi 27 let, žiji v Brně se svým manželem, dcerou a kočkou a mým životním cílem je být šťastná. 🙂

Za to většá čtvrtstoletí co jsem tady, jsem prožila mnoho krásných i špatných chvil. Zažila jsem chvíle štěstí, ale také naprostého zoufalství. Asi jako každý z nás… Největší boj jsem však sváděla sama se sebou, svým tělem a také svým myšlením. Zažila jsem šikanu, trápila se samotou a nejvíc ze všeho jsem nenáviděla sama sebe.

Asi jako každá holka jsem chtěla vypadat jako krásná modelka z katalogu. Nu, nebyla jsem. Pár kilo navíc, buclatý obličej a růžové tvářičky mě jako dítě předurčily být objektem posměchu svých vrstevníků. Jako dítě jsem to tolik neřešila, jenže přišla puberta a s ní i touha být hezčí a hubenější. V průběhu několika let jsem prošla všemi možnými dietami a taky poruchou příjmu potravy. Po několikaletém týrání svého těla, jsem však došla k rozumu a uvědomila si, že takto žít nechci.

A tak začala moje cesta za štěstím. Uvědomila jsem si totiž, že problémy a starosti jsou většinou jen v naší hlavě a že někdy vidíme zbytečně některé věci černě. Naučila jsem se s pokorou přijímat vše, co mi osud nadělí a být za to vděčná. To špatné nás totiž vždy posílí a to dobré nám dává naději, že život je opravdu krásný. Smířit se sám se sebou občas není jednoduché, ale pokud si nebudeme věřit my sami, pak ani okolí nám věřit nebude. Štěstí i úspěch je pouze uvnitř nás samotných.

Tento blog s příhodným názvem Milluji se věnuje všemu, co v životě miluji. Lásce, zdraví, z velké míry jídlu a receptům a také motivaci.

Děkuji, že jste tady!

Katka